Дуже гарний і чудовий магазин, рекомендую ! Тут продають оригінальну якісну і дуже смачну каву ! І працюють дуже оперативно. Ще й доставка безкоштовна ! Замовляю вже не перший раз, і обов'язково буду замовляти ще ! Дуже дякую співробітникам цього чудового магазину за гарне обслуговування і якісну смачну каву ! З повагою та найкращими побажаннями, Володимир )
Гарна кава,ввiчливий продавець,отримала невеличкий комплимент-капучино.Рекомендую))
Все супер, кава смачна!
Дякую за подарунок)
Все добре!Дякую!
Дуже гарний і чудовий магазин, рекомендую ! Тут продають оригінальну якісну і дуже смачну каву ! І працюють дуже оперативно. Ще й доставка безкоштовна ! Замовляю вже не перший раз, і обов'язково буду замовляти ще ! Дуже дякую співробітникам цього чудового магазину за гарне обслуговування і якісну смачну каву !
З повагою та найкращими побажаннями, Володимир )